· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: TerrorX-treme, levis  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » pt no-recoil
pt no-recoil
xaoData: Marti, 16.September.2008, 11:18:35 | Mesaje # 1
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 12
Status: Offline
am facut acest topic ca sa vedeti cum si ce e no-recoil asta
aici:http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=7783 sunt 4 poze cu no-recoil si fara no-recoil de la ak si m4a1 si vezi care e diferenta, nu e normal ca unu sa traga mai bine ca altu datorita unui script, nu e skill!




Mesaj editat de xao - Marti, 16.September.2008, 11:44:13
 
M1HA1Data: Marti, 16.September.2008, 11:50:46 | Mesaje # 2
» Plutonier «
Grup: Utilizator
Mesaje: 92
Status: Offline
ai dreptate xao dar km o sa se stie care sunt cei kre au no recoil >>???

Ca cine stie poate si Prea Fericitul LUC1AN sa aiba dar dak ii ceri cfg sigur nu o sa ai parte de el .Nu am dreptate ??


cs.intercon.ro luv this sever :X
 
StarGooseData: Marti, 16.September.2008, 12:08:35 | Mesaje # 3
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Cica se vede cand are trage de nebun ... sau nu am inteles eu bine .. am tradus aiurea ????
 
ChuCkyData: Marti, 16.September.2008, 12:15:43 | Mesaje # 4
Administrator
Grup: Administrator
Mesaje: 90
Status: Offline
sper ca cei care joaca cu porcarii dastea sa se lase..asta ca sa nu stricam "prietenia"....jucati corect...


 
xaoData: Marti, 16.September.2008, 12:43:35 | Mesaje # 5
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 12
Status: Offline
inca ceva....ca sa stiu... au voie cu bunnyhop sau nu? daca nu au voie ce le facem?
aseara a zis TripleX ca de azi nu mai e voie cu bunnyhop.... ce masuri trebuie luate???




Mesaj editat de xao - Marti, 16.September.2008, 12:44:24
 
LuPaData: Marti, 16.September.2008, 12:51:34 | Mesaje # 6
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 13
Status: Offline
Coaeee LUC1AN e PGL ..nu foloseste ..cacaturi dastea de folosesk alti Playeri...visatori la PGL !!!! AsA k ..sHHH !!!!

C1ne are ...aRe....C1ne n`are...naRe !!!
 
StarGooseData: Marti, 16.September.2008, 15:15:51 | Mesaje # 7
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Lupa bagi tu mana in foc pentru el ?? sau pentru oricare altu ??? atata tamtam pentru nimik ... atatia se dau sfinti cand sunt draci ... atatia bat gura cand de fapt nui nimik adevarat .,.. asa ca mai gandestete ....si apoi sari ca fript ./.
Apropo am mai vazut PGListi cu wall ... /// si ziceau ca stau la sunet... pana or fost prinsi.

Asa ca orice alte comentarii sunt de prisos ...

 
HackeruData: Marti, 16.September.2008, 15:45:23 | Mesaje # 8
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
http://megashare.ro/?d=5AA261A21 Referitor la ce a zis D.E.V.I.L mai sus...convingeti-va singuri... booze booze hello hello respect respect


 
R3D_d0gData: Marti, 16.September.2008, 15:59:03 | Mesaje # 9
» Admin «
Grup: Moderator
Mesaje: 69
Status: Offline
la mine se se vede :|


r3d_d0g92 >>> Id De steam
 
TerrorX-tremeData: Marti, 16.September.2008, 16:59:21 | Mesaje # 10
» Moderator «
Grup: Moderator
Mesaje: 97
Status: Offline
no-recoilul este un script care, in urma utilizarii, face tinta sa nu mai "sara" intr-o parte si-n alte. De exemplu, daca tineti mult apasat pe mouse 1 cand aveti AK47, gloantele nu vor sari exact in centrul tintei, or sa nimereasca pe alaturi si tinta va fugi in sus. No-recoilul inlatura aceste lucruri (tinta nu mai sare, gloantele intra mai bine in adversar). Pentru a va lamuri mai bine, cautati in DEX cuvantul "recul". Oricum, un admin cu ochiul format poate sa-l observe.

La coltul unei case rotunde se auzi o impuscatura de cutit. Mortul cazu spanzurat.
 
infernosData: Marti, 16.September.2008, 19:45:17 | Mesaje # 11
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 41
Status: Offline
Astia cand au facut counteru cred ca au facut o gafa ; din cate stiu ca Mihail KalasniKov a proiectat AK47 sa nu aiba recul mare sau chiar deloc si sa reziste la toate intemperiile(namol; nisip; etc) ; KalasniKov a proiectat AK47 dupa modelul lui mp 44 arma din ww2 a nemtilor sau se mai numeste si sturmgewehr(assault rifle) cum ia zis hitler; nu in ultimu rand KalasniKov a colaborat chiar si cu creatorul lui mp 44; eu la counter singurul moment cand AK47 nare mare recul e cand trag foc cu foc ; dar cand trag automat are un recul ahahahha; trebuie sa dau eu tinta in jos ca sa nimereasca gltz unde trebuie

http://www.youtube.com/watch?v=V_F9ZH1YryM





Mesaj editat de infernos - Marti, 16.September.2008, 20:05:03
 
@l4aData: Joi, 18.September.2008, 16:03:55 | Mesaje # 12
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 16
Status: Offline
infernos esti prea inteligent pentru noi=))ai dat-o in istorie
:))) asta e doar un joc ma =))sa ii aduci pe aia de la NATO la mine akasa=)) sa vada dak am no recoil


SunT MuMoS sI Ma MaI FaC
 
StarGooseData: Joi, 18.September.2008, 17:17:02 | Mesaje # 13
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
@a4a e beta tester KGB ... aka/.... sa stiti
 
S1Lv1uData: Joi, 18.September.2008, 17:20:22 | Mesaje # 14
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 27
Status: Offline
bagatzi HLGuard shi gata. Ce mai are rost sa va certatzi wink



 
StarGooseData: Joi, 18.September.2008, 17:23:35 | Mesaje # 15
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Parca sa mai zis ... VAC HLGuard nu prea fac fatza .... eu sunt pro oricum la orice anticheat ......asa ca orice bagati sa fie de bine...numa bagati ceva
 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » pt no-recoil
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


Copyright RgK © 2024