· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: TerrorX-treme, levis  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » pt no-recoil
pt no-recoil
S1Lv1uData: Joi, 18.September.2008, 17:28:33 | Mesaje # 16
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 27
Status: Offline
HLGuard e bun, deoarece imi place cand deteceaza brust incepe sa traga singur :)) la fel shi la alte scripturi, la care te baneaza timp de 24 de ore, dar se poate modifica in PERMANENT. Alta solutie nu cred ca mai e, decat daca ati muta serverul pe AmxModX, pentru ca sunt multe pluginuri folositoare impotriva codatilor, gen Fuck Off (il termina pe individ intr-o secunda la care nu mai poate juca Counter-Strike in viatza lui) sau ADMIN SPEC ESP (cand esti admin si stai spectator ai un fel de wall la care poti prinde usor codatii). Alte solutii nu cred ca mai sunt !!





Mesaj editat de S1Lv1u - Joi, 18.September.2008, 17:29:09
 
LuPaData: Joi, 18.September.2008, 19:17:22 | Mesaje # 17
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 13
Status: Offline
da devile bag mna in foc ..k LUC1An nu are recoil sau alte cacaturi ...intelegi ..l`am vazut in meciuri de PGl sia colo sunt supravegheati ..sper k sti si u ..dek wall nu are cums a foloseask .. recoil ...nik atata k sunt o multime de stectatori ....dak ai fi tost si u in darena ai vedea si u k de la calculatoare si net bun gloantele se duk aproape drept ... asa k ..mai bn lasati OMU in pake ..sa joak ...!!!!

C1ne are ...aRe....C1ne n`are...naRe !!!
 
StarGooseData: Joi, 18.September.2008, 19:59:10 | Mesaje # 18
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Daca e asa cum spui tu ... de ce nu vrea sa arate ce are in cfg... plus de asta ... nu cred ca pe intercon e asa bun netu de sa mearga drept gloantele ... plus fazele cu sariturile ... iar e alta poveste .... una e sa mearga gloantele drept si alta e sa mearga 3 - 4 in acelasi loc ... o fi avand autokliker ca la MUUUU ??
Eu nu ziceam ca are sau nu are ...ci ziceam ca nu baga mana in foc pentru nimeni ca nu stii ... l-ai vazut tu odata si crezi ca mereu o fi asa ... oricum e dubios cum joaca chiar daca e PGL ... sunt multi PGListi dar nu trag ca el pe server.
In sali ... pe lan normal ca ar trebui sa mearga brici ... jocu ... dar pe net ... ma indoiesc ... cu neturile din romania...
Dar Lupa daca tu stii mai bine /.... fie cum spui tu.
 
HackeruData: Joi, 18.September.2008, 20:44:08 | Mesaje # 19
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
Bah decand au aparut toate kkturile pentru cfg parca ati inebunit...baga ala, scoate ala...de atatea plugin-uri o sa fie lag pe server si o sa sacadeze si nu o sa mai intre nici dreaq...pana la urma chestia cu, codatii e treaba adminilor k doar de aceea au primit acest privilegiu...Daca nu faceti un server cu toate KKTURILE si o sa fim toti sloturi si o sa ne jucam k niste roboti...

P.S. Lasati serverul cum era asta iarna...simplu...ADMINI SI PLAYERI ... booze booze hands hands ok ok respect respect



 
StarGooseData: Vineri, 19.September.2008, 08:35:32 | Mesaje # 20
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Intradevar ... si eu ash vrea sa fie ca mai demult serverul ....
Doar ca pe atunci nu erau atatia codari si configuri meseriase ... si alte prostii ...
Dar ce sa faci daca nu ai cum sa il detectezi pe unu din oki ca are sau nu are ceva ...ca deah un admin doar tre sa aiba okiu format nu ??
Sa faca antrenament la privit coduri ca sa le poata identifica imediat....
Fi serios si tu odata ...
Zicea cineva intr-un post ca daca au fost inventate toate astea pentru joc de ce sa nu se foloseasca .... pai tocmai de ce sa se foloseasca si sa se schimbe total si radical modul de joc ... cine la facut jocu nu cred ca a facut toate prostiile astea pentru el ...mai degraba au fost facute de cei care nu erau in stare sa joace jocul asa cum era ... dar asta iar e alta poveste ... eu doar astept o hotarare ... e sau nu voie cu aia sau aia ... sau .... mai stiu eu ce kestii meseriase .....

Sanatate si numai bine

 
M1HA1Data: Vineri, 19.September.2008, 10:19:16 | Mesaje # 21
» Plutonier «
Grup: Utilizator
Mesaje: 92
Status: Offline
Da Lupa u sa taci zici k esti frate q LUC1AN de bagi mana in foc pt el sa imi dea mie cfg sau oricarui jucator admin sau god dupa intercon si sa ne convingem dar sa fie ala q care joaca el . Cfg lui are km 2 km ma :P .Poate sa zica si Dvl k el l0a si vazut . Kiar Dvl mi-a zis q gura lui dar asta e alta treaba sa il lasam pe LUC1AN sa traiasca in lumea lui cel mai bn si noi sa ne vdm d ale noastre sa nu zic de oile noastre k at o sa credeti k va fac ciobani :X::X:X:X:X HF

cs.intercon.ro luv this sever :X
 
IgbyData: Vineri, 19.September.2008, 19:00:34 | Mesaje # 22
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 43
Status: Offline
stiu playeri mari cu cfg infect...nu are rost ma wink
sunt contra hotarari lui Triple...:| cum fara bhop ca eu n-am dormit nopti ca sa invat bn bhop :|


True Love Never Dies!
 
nokiaData: Luni, 22.September.2008, 09:44:27 | Mesaje # 23
» Caporal «
Grup: Utilizator
Mesaje: 15
Status: Offline
dak sti sa tragi poti sa apesi si cu ak si cu orice arma trebuie sa sti sa controlezi reculu ....
 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » pt no-recoil
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:


Copyright RgK © 2024