· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: TerrorX-treme, levis  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » D.E.V.I.L admin (?)
D.E.V.I.L admin
AsaSiN^cRyData: Miercuri, 30.July.2008, 20:41:10 | Mesaje # 1
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 61
Status: Offline
Dc a luat devil admin ca pe la 8:30 intra pe svr incepe sa ii zica lu iulica ca sa aibe grija cum vb ca dc il intereseaza pe el dc a luat admin ca sa trezit cu el peste noapte
Zicetimi si mie sa nu mor curios biggrin happy


OnLy GoD JuDgY Me!
 
R3D_d0gData: Miercuri, 30.July.2008, 20:43:33 | Mesaje # 2
» Admin «
Grup: Moderator
Mesaje: 69
Status: Offline
asa e .... si la 11 vs 11 el baga-se la vor fy_india .......


r3d_d0g92 >>> Id De steam
 
[4FuN][kZ][RCP]Data: Miercuri, 30.July.2008, 21:23:23 | Mesaje # 3
Grup: Removed





Sau faza cu admin_restartround 1 cand era harta de_inferno ... trecusera vreo 14 runde .. aia nu cred ca a fost intentionat :|
Mai greseste si omu smile


Mesaj editat de [4FuN][kZ][RCP] - Miercuri, 30.July.2008, 21:27:47
 
PacPacData: Miercuri, 30.July.2008, 21:26:04 | Mesaje # 4
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 43
Status: Offline
Quote (AsaSiN^cRy)
asa e .... si la 11 vs 11 el baga-se la vor fy_india .......

Hai ma lasa-l...e si el bucuros:D...

Poi sa va lamuresc yo dupa parerea mea de ce are admin...:-?

E unul dintre playerii in varsta...cu experientza...good skill....insa cam vulcanic...cu acuze asupra tuturor de cod...
Acuma va avea ocazia sa ii verifice biggrin

As avea de comentat ceva...dar nu e trb mea si nu vreau probleme cu el:X:X

Sper ca nu se supara de comm meu...e unu inocent ca mn asa :-" :">
Bafta devil la noul rang al tau booze booze booze book angel angel angel


Cine-i harnic si munceste
Ori e prost ori nu gandeste,
Minte multa nu se cere
Sa fii prost sa ai putere!

Respecta si vei fi respectat !!!

 
mucles_ssData: Miercuri, 30.July.2008, 21:26:35 | Mesaje # 5
» Capitan «
Grup: Admin
Mesaje: 31
Status: Offline
nu aveti treaba bai copilasi?


 
StarGooseData: Miercuri, 30.July.2008, 22:21:00 | Mesaje # 6
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
1 In primul rand nici in ziua de azi nu stiu de unde si cine mi la dat.
2 Daca mi sa dat peste noapte ... ce ai vrea sa raspund ... ca mi la dat bunica ?? am dat raspunsul cum a fost.
3 assasin daca te mananca invidia asta nu mai e treaba mea. Normal ca ii zic la iulica sa aiba grija cum vorbeste pentru ca ma face praf ... ca isi permite sau ce ??
4 restartround a fost o greseala ... verificam si eu niste binduri si am dat din greseala ... vorba celor multi de atunci de p e server ... se intampla si la case mai mari ... dar voi una 2 faceti mare caz din asta.
5 si chestia cu votul ... daca no vroiati no votati ... si nati votato .. plus din cate stiu eu exista comanda de denymap ... sau nu ??? nu merge ??? ca tot eram o tona de admini pe server.
6 PacPac ... zi si mie cand am facut ultima oara codat pe vreunu ?? daca banuiesc pe cineva e vreo problema ... uitate pe forum ca de curand am postat un demo cu un codat ... nu cred ca aveam atunci admin sau aveam da nu stiam....ca eu nu stau toata ziua sa dau admin_who sa vad ca altii activez una sau activez alta.
7 Acid zici ... da un exemplu .. voi de vorbiti ce vreti vrute si nevrute nui bai ... eu cand scriu ceva e gata ... sa desumflat balonu.

Cum l-am primit adminul asa il pot si pierde ... daca nu e reclamatie atunci ce e ?? discutie libera ?? mare subiect v-ati gasit ...

Rest ............................................................................................................................................ ..................................... (pentru completarile de rigoare)

 
ChuCkyData: Miercuri, 30.July.2008, 22:26:19 | Mesaje # 7
Administrator
Grup: Administrator
Mesaje: 90
Status: Offline
bah asasin ce plm tu esti avocatul lui iulica?...devil are admin ca asa a vrut p**a mea...clar>?...ai ceva impotriva dute si spunei lui basescu....asa ca gura toata lumea...devil e la inceput...are timp sa invete si daca mai greseste asta e...totiu suntem oameni toti gresim...toati am fost slabi ca admini la inceput etc...nimeni nu sa nascut invatat....important e ca nu face abuz de accesul pe care il are....in momentul cand o face abuz atunci sa postati...ca a dat restart dupa 14 runde ala e un nimic ..si eu dau..am bind..din gresala...asasin nu mai sapa groapa altuia sa nu cazi tu in ea....ete doamne ce sa spun il apucase pe el grija d c are devil admin..nu cumva ca trebuia sa iti trimit si un mail sa te informez ca devil e admin?...urmatorul post aiurea asasin ramai fara slot...nu am nevoie de jucatori pe serv care incearca sa bage raca intre playeri..sau vroiai tu adminul lui devil..stai calm tu nu primesti admin in urmatorii 2 ani...nu dau admin la copii care gandesc in felul asta...valabil si pt altii sa luati aminte ce am scris aici...bafta

edit...sunt de acord ca devil e slab ca admin momentan......dar am prostul obicei sa mai dau admine si asa peste noapte...fara ca respictivi playeri sa ceara accesul respectiv...si cand dau un admin nu tin cont ca stie sau nu...altele sunt criteriile mele de care tin cont cand dau admin....pt ca si eu cand am avut admin prima data nu stiam nici macar cum s adau kick...il intrebam pe bester :D...si voi restul adminilor mai bine ati incerca sa va ajutati intre voi...decat sa va atacati intre voi pe forum...sunteti inaceiasi echipa pana la urma...si noi adminii vechi am invatat la randul nostru de la altii....devil a spus adevarul ...pana sa fac acest post el nu a stiu cine l`a facut admin....cati nervi mi-ai facut asasine..ai 3 bile negre nu una...



 
SpikydData: Joi, 31.July.2008, 01:14:32 | Mesaje # 8
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 55
Status: Offline
ba voi ma faceti sa rad de ma prapadesc :))

cine merita primeste admin !! ex: d.e.v.i.l ..

bravo lui si`a vazut de treaba si a primit admin ..

la faza cu rr ->> oricine mai greseste !!

cum a gresit omu, cum v`ati gasit voi POLITZAII sa'l duceti la fund !!

de as fi in locu lu devil nici nu v`asi baga in seama, pe unii ...

vezi Doamne dc are dvl admin :)) bv devile tot respectu de la spikyd !

asasine de la mn ai 4 bile negre nu una biggrin

HF :P


# Cs.Intercon.Ro #
 
M1HA1Data: Joi, 31.July.2008, 01:22:05 | Mesaje # 9
» Plutonier «
Grup: Utilizator
Mesaje: 92
Status: Offline
ahahhaha OLEeeeeeEEe gg spykyd :X

cs.intercon.ro luv this sever :X
 
PacPacData: Joi, 31.July.2008, 03:08:26 | Mesaje # 10
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 43
Status: Offline
haha :haha: Doamneeee! ce oameni domne' hands :hands:

heart :heart: holiday :holiday: love


Cine-i harnic si munceste
Ori e prost ori nu gandeste,
Minte multa nu se cere
Sa fii prost sa ai putere!

Respecta si vei fi respectat !!!

Mesaj editat de PacPac - Joi, 31.July.2008, 03:08:41
 
AsaSiN^cRyData: Joi, 31.July.2008, 10:16:21 | Mesaje # 11
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 61
Status: Offline
Decat am pus o intrbare nam dat la nimeni in cap ! dry

OnLy GoD JuDgY Me!
 
StarGooseData: Joi, 31.July.2008, 11:24:20 | Mesaje # 12
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Ce ai scris tu suna a intrebare ..... dar nu vad nicaieri ... un semn de intrebare ?????
Plus ... ca ceea ce am raspuns e purul adevar.... pe care tu nu ai cum sa il intelegi sau sa il crezi.
Si asta iar nu mai e problema mea .... de ce cuvintele scrise nu pot fi luate ca atare ,,, si nu rastalmacite de fiecare cum il toaca capul ????
Asasine ...tot tind sa cred ca te macina invidia ... fa in asa fel incat sa ma indoiesc de ceea ce spun.
Plus ca nu esti tu cel in masura sa imi ceri socoteala ... nici mie nici altora.... si daca cky nu te-a lamurit imi pare rau pentru tine.

PUNCT si de la capat ./...........................................................................................................

Si inca ceva asasine .... cand am intrebat pe cky cine mi-a dat ... a zis ca e vina altcuiva ca il am ... (nu dau nume ca se cunosc) nu mi-a zis ca a fost el decat acum in postul asta. Zic asta de pura ta curiozitate care te macina ... profund.
Rest sanatate si numai bine ... Spykyd Da un semn de viata cand vi pe la Medias.

Multumiri Cky ,.. si celorlalti pentru suport ... si celor care imi acorda un miez de respect.
RESPECT ALL .... care merita ... se stiu ei.

Mesaj editat de StarGoose - Joi, 31.July.2008, 11:29:32
 
besterData: Joi, 31.July.2008, 11:58:26 | Mesaje # 13
Administrator
Grup: Administrator
Mesaje: 115
Status: Offline
bay... incetati cu porcarelile astea.... asasin...
cei mai castigati sunt cei ce nu cer si`si vad de treaba lor
pupincurelile si milogelile nu sunt rasplatite aici
cum a zis ciuca..cu groapa...te ajuta el daca e...ca e de meserie gropar biggrin
pt cei care nu stiu...ACCESE NU SE MAI DAU ... sunt aproape 80 -slot-admin-mod-god.. si din cate am vazut sunt preferate alte servere decat AsTA.... niciodata capra si varza nu se vor impaca...cam aiurea de...
hai sa ne vedem cu bine sa vedem daca va tine. smile



 
lapureData: Joi, 31.July.2008, 12:48:19 | Mesaje # 14
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 73
Status: Offline
ma da ce aveti cu D.E.V.I.L. ca e de treaba ...si joaca de mult pe server :X ... si cred ca e cel mai corect in materie de cfg si 32 biti biggrin .Lasa ca se face el mare in materie de adminat si vedeti voi >:)>:).Eu unu' sunt de acord cu adminul lui ...chiar si moderator wink .Sal !

 
AsaSiN^cRyData: Joi, 31.July.2008, 12:52:58 | Mesaje # 15
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 61
Status: Offline
Nam zis ca am ceva cu devil e de trb nam pus decat o intrebare dry
Sal.


OnLy GoD JuDgY Me!
 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » D.E.V.I.L admin (?)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


Copyright RgK © 2024