· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: TerrorX-treme, levis  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » D.E.V.I.L admin (?)
D.E.V.I.L admin
[4FuN][kZ][RCP]Data: Joi, 31.July.2008, 13:06:20 | Mesaje # 16
Grup: Removed





AsaSiNe mai termina ma k tot esti luzar wink dry wink
 
PacPacData: Joi, 31.July.2008, 13:10:38 | Mesaje # 17
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 43
Status: Offline
Gata asasin termina!

Din cate stiu si tu ai facut o cerere de admin de curand...si ai facut mare tam-tam ca nu ai luat adminul!
Si din cauza ca nu stai in bank ta...si nu stii sa pui intrebarea...ti-ai "castigat" o reputatie proasta:|

Si nu cred ca daca cnv primeste admin....este necesar sa deschidem cate un topic sa ne certam...pt ca mereu vor fii
si pro si contra...si de obicei se lasa cu cearta !

Yo zis pt bn tau sa nu mai dai reply...si asa te-ai pus rau cu majoritatea "bossilor" wink

Numai bn ! ai grija la joc si ataca fondat data viitoare...doar un sfat sper ca nu te superi ca ti l-am dat...


Cine-i harnic si munceste
Ori e prost ori nu gandeste,
Minte multa nu se cere
Sa fii prost sa ai putere!

Respecta si vei fi respectat !!!

 
HackeruData: Joi, 31.July.2008, 13:41:57 | Mesaje # 18
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
Bah chiar ma ofiticati...toata lumea se cearta intre ei dar de mine nu zice nimeni nimic...se poate asa ceva ??? acolo o vorba buna, o mica atentie...k asa e frumos...Sanatate Voua si Familiilor Voastre...k tot se apropie Pastele... booze booze booze respect respect


 
TerrorX-tremeData: Joi, 31.July.2008, 13:48:29 | Mesaje # 19
» Moderator «
Grup: Moderator
Mesaje: 97
Status: Offline
Daca mai continuati cu certurile o sa aveti un TOPIC CLOSED!

La coltul unei case rotunde se auzi o impuscatura de cutit. Mortul cazu spanzurat.
 
StarGooseData: Joi, 31.July.2008, 19:42:33 | Mesaje # 20
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Daca nu e topic closed inseamna ca cei in masura sa faca asta ... vor sa lase lumea sa vorbeasca ... sa vada ce au de zis...
daca e de inchis... ca sa terminat subiectul ... foarte bine ,,, sa se termine odata toata povestea asta de 2 lei..... eu unu sunt satul de discutii inutile si fara rost ..
 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » D.E.V.I.L admin (?)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:


Copyright RgK © 2024