· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: rgk, TerrorX-treme  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Tutoriale » Software/Programare » Deny-a-buddy (Program care te "sterge" din lista altuia de messenger)
Deny-a-buddy
TerrorX-tremeData: Sambata, 19.April.2008, 08:33:57 | Mesaje # 1
» Moderator «
Grup: Moderator
Mesaje: 97
Status: Offline
M-am gandit o vreme cam ce programe v-ar putea folosi voua, jucatorilor de pe cs.intercon.ro si mi-a venit in minte acesta. Programul se numeste Deny-a-buddy si scopul acestuia este de a trimite un denial message asupra victimei. Programul este foarte usor de folosit, asa ca nu o sa aveti nevoie de un tutorial smile

Il puteti lua de aici:
http://www.uploading.com/files/XFX10ZPR/DaB3.rar.html
Astept opinii in legatura cu functionalitatea acestuia.


La coltul unei case rotunde se auzi o impuscatura de cutit. Mortul cazu spanzurat.
 
strykeData: Luni, 21.April.2008, 09:48:17 | Mesaje # 2
Grup: Removed





terrorX-treme am antivirusu Nod32 si lam downloadat si imi arata ca are virus !
 
TerrorX-tremeData: Luni, 21.April.2008, 10:40:01 | Mesaje # 3
» Moderator «
Grup: Moderator
Mesaje: 97
Status: Offline
Nu-l utiliza daca n-ai inceredere. Eu am Kaspersky Internet Security 7 si nu imi arata nici o alerta. In plus, l-am folosit de vreo doua ori si functioneaza.

La coltul unei case rotunde se auzi o impuscatura de cutit. Mortul cazu spanzurat.
 
StarGooseData: Luni, 21.April.2008, 15:42:42 | Mesaje # 4
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Salutare ... iar ma bag si eu in seama ... dar vreau sa zic si io 2 vorbe .
Unii antivirusi ... considara fisierele care modifica registrii drept virusi sau .... high risk objects ... sau ceva de genu asta ... nu neaparat ca ar fi chiar virus ... daca te uiti mai bine o sa vezi ca nu iti da nici o denumire de virus sau radacina de virus .... ca ar contine fisierul respectiv. Mai mult ca sigur ca si de pui multi mess (registru ce modifica programul de yahoo mess sa deschida 2 utilizatori simultan pe acelasi calculator messengerul ... pentru cine nu stie ... ) antivirusul va zice ca e virus ... desi nu e .... depinde ff mult si de nivelul de securitate pus la antivirus ... daca e mai agresiv ... orice suspiciune o sa o considere ca un rau iminent.
Vezi ca la nod32 sa nu iti fie activata alerta pentru fisierele suspicios ... altfel nu te lasa sa faci nimik cu el daca e cumva configurat ca atare.

Salutare si numai bine.

 
costytzaaaData: Sambata, 07.June.2008, 16:42:21 | Mesaje # 5
» Plutonier «
Grup: Utilizator
Mesaje: 44
Status: Offline
sa va dau eu programe pt mess smile

Change The Game Don't Let The Game Change You !
 
HackeruData: Sambata, 07.June.2008, 17:33:37 | Mesaje # 6
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
Sa va dam noi programe....astia din CHIRNOGImari HACKERI...cu parole de mess nebunii...nu e asa IGBY??? haha haha haha haha


 
TerrorX-tremeData: Sambata, 07.June.2008, 20:53:32 | Mesaje # 7
» Moderator «
Grup: Moderator
Mesaje: 97
Status: Offline
Si cam ce-i putea tu sa dai? Atata timp cat am un firewall mai mult decat ok, tie itie imposibil sa bagi ceva pe sistemul meu.
Facem teste daca vrei.


La coltul unei case rotunde se auzi o impuscatura de cutit. Mortul cazu spanzurat.
 
StarGooseData: Sambata, 07.June.2008, 22:34:56 | Mesaje # 8
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Stryke .,.. vezi ca la nod32 daca ai activata alerta de suspicios files/aplication .. o sa iti dea mesaje ... dar nu ca e virus .. .ca nu iti zice nici un nume de virus ca ar fi ...

Uitate inca odata ce zice si pe urma ... concluzioneaza

CA SA MA REPET

Mesaj editat de StarGoose - Sambata, 07.June.2008, 22:36:29
 
HackeruData: Duminica, 08.June.2008, 17:12:06 | Mesaje # 9
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
Nu ma refeream la programe de hacking pt retea ( am si dalea dak vrei )...yo ma refeream la programe utile pentru yahooo messenger....k sa le faca "viata mai usoara" celor de la tine din lista...numai bine, sanatate booze respect


 
PacPacData: Sambata, 21.June.2008, 19:33:52 | Mesaje # 10
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 43
Status: Offline
l-am luat si am incercat....functioneaza si nici un fel de problema ...nodu nu-mi da nici o alerta in ceea ce priveste vreun virus...luati-l cu incredere ...GJ terror...mai pune-ti programe din astea utilizabile:)

Cine-i harnic si munceste
Ori e prost ori nu gandeste,
Minte multa nu se cere
Sa fii prost sa ai putere!

Respecta si vei fi respectat !!!

 
StarGooseData: Duminica, 22.June.2008, 02:57:30 | Mesaje # 11
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
PAI nodu arata ca ar fi program suspicios ...dar cu o conditie ... sa fie activata aceasta optiune...
 
PacPacData: Duminica, 22.June.2008, 10:04:39 | Mesaje # 12
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 43
Status: Offline
Da devil...dar cum spuneai u mai sus...nu trebuie neaparat sa fie un virus blahblah blahblah

Cine-i harnic si munceste
Ori e prost ori nu gandeste,
Minte multa nu se cere
Sa fii prost sa ai putere!

Respecta si vei fi respectat !!!

 
StarGooseData: Duminica, 22.June.2008, 11:38:33 | Mesaje # 13
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
PACPAC ... da mai .... daca e pusa obtiunea ... si crackuri si registry care modifica ... in registrii protejati ... sau nu /... ii socoteste suspicios si da alerta respectiva ...sau nu te lasa sa il copiezi pe calc ... si e de ajuns ca sa crezi ca e virus sau ceva ... pls citeste ce scrie eventual fa un print screen cand iti apare mesajul si te lamuresc mai bine ...
Acu doar dau cu presupusu .... ca concluzie la ce date ai precizat pana acum
 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Tutoriale » Software/Programare » Deny-a-buddy (Program care te "sterge" din lista altuia de messenger)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright RgK © 2024