· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: rgk  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Jocuri » Stronghold Legends
Stronghold Legends
S1Lv1uData: Luni, 29.September.2008, 11:00:41 | Mesaje # 1
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 27
Status: Offline
Descriere: STRONGHOLD Legends este un nou RTS toate că se bazează pe fantastice STRONGHOLD patrimoniului frumos cu artizanale vizuale şi legende epic din Evul Mediu. Conţine o serie de noi inovatii inclusiv trei castel unic de stiluri de a construi, trei peisaje de a lupta peste, trei curse de a controla? King Arthur si Cavalerii de la Masa Rotunda, Contele Dracula şi armata lui rele, si istoric sagas de Dietrich - şi o gamă de noi moduri de multiplayer.

Descarcare: ---
Fara piraterie, daca vrea vreunul linkuri de download pentru jocuri imi trimiteti un PM si va dau eu linkuri pentru aproape orice joc.
Ucoz isi asuma dreptul de a sterge fara o notificare prealabila orice forum si nu cred ca ati vrea sa se intample asta.
Daca nu pricepeti de voie buna ajungem la sanctiuni!

[b][color=red]Imaginii:







Mesaj editat de S1Lv1u - Luni, 29.September.2008, 11:02:08
 
StarGooseData: Luni, 29.September.2008, 11:01:57 | Mesaje # 2
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Terminati ma cu linkurile pe torente si alte adrese spre jocuri ... ca sa nu apara probleme ... parerea mea
 
S1Lv1uData: Luni, 29.September.2008, 11:03:07 | Mesaje # 3
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 27
Status: Offline
StarGoose, iar te bagi aiurea .. ce daca ai banda de internet mica trebuie sa faci reclamatie cry ?



 
StarGooseData: Luni, 29.September.2008, 11:06:04 | Mesaje # 4
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Ai vrea tu sa ai netu meu ... nu ma refeream la net ... ca no sa mearga bine serveru sau asa ceva ... da asa fac aproape toti ... inteleg doar ce vor ei
eu zic sa nu mai postati linkuri ... mai degraba sa le dati cui vor pe private messages.
Dar vad ca nu te duce mintea ... ca pot aparea probleme cu pirateria asta ... si cu cercetarile ce se fac in legatura cu ele ..

Da mai bine ma abtin ... ca iar dam in cearta

 
HackeruData: Luni, 29.September.2008, 23:05:33 | Mesaje # 5
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
Bah daca tu imi gasesti mie sa downloadez Solitaire ti-o dau pe mama lu @lfa:))


 
krymaData: Marti, 30.September.2008, 08:04:33 | Mesaje # 6
» Caporal «
Grup: Utilizator
Mesaje: 33
Status: Offline
gg silviule frumos joc....stargoose daia sa facut topicu pentru jocuri ca sa postezi jocuri.. cel putin asa cred

hadshot
 
StarGooseData: Marti, 30.September.2008, 09:46:41 | Mesaje # 7
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Da mai krima ... da nu e site de torrente sau downloade ... e forum de discutii ... CE NU E DE INTELES ??
 
krymaData: Marti, 30.September.2008, 10:14:15 | Mesaje # 8
» Caporal «
Grup: Utilizator
Mesaje: 33
Status: Offline
aaa sa discutam despre jocuri nu sa le doawnloadam..asta vrei sa zici?

hadshot
 
StarGooseData: Marti, 30.September.2008, 10:32:33 | Mesaje # 9
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Tocmai ... daca chiar vrea cineva jocu ... sa se dea link de download ... torrent ... pe private ... ca nu e asa greu...
 
krymaData: Marti, 30.September.2008, 10:58:16 | Mesaje # 10
» Caporal «
Grup: Utilizator
Mesaje: 33
Status: Offline
aha akum team inteles

hadshot
 
StarGooseData: Marti, 30.September.2008, 11:21:03 | Mesaje # 11
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
http://intercon.ucoz.net/forum/19-28-1

SECTIUNEA I : Reguli generale
8 ) Nu postati link-uri care duc catre programe pirat sau alte fisiere de acest gen(ex.: Steam cu crack). In caz contrar, banarea permanenta a User-ului in cauza.
9 ) Nu postati link-uri care duc catre site-uri cu cheat-uri si alte hack-uri.

Asta ca sa fiu mai explicit ... sa nu mai zica ca vorbesc aiurea si fara rost
plus ca nu vad legatura intre postu asta si banda mea de net.. dar ma rog

Sper sa fiu inteles nu interpretat dupa bunul plac al fiecaruia.

Asta e dovada ca nu a citit regulamentul forumului ... sau nus tie ce inseamna cuvantul piraterie.

 
TerrorX-tremeData: Marti, 30.September.2008, 14:54:42 | Mesaje # 12
» Moderator «
Grup: Moderator
Mesaje: 97
Status: Offline
Partea aceea a regulamentului forumului nu e respectata oricum, trebuie stearsa sau trebuiesc rase topicurile cu warez.
Ca sa nu va mai dati cu parerea aiurea pe-aici, in agreementul cu Ucoz apar urmatoarele puncte (am copiat doar ceea ce are legatura cu subiectul nostru):

UcoZ reserves the right to cancel any account for any reason or no reason at all. UcoZ reserves the right to change the terms and conditions at any time. UcoZ users are entirely liable for all activities conducted through their account.
The following rules apply while using UcoZ services:
- UcoZ is not responsible for the content of any member homepages. We reserve the right to remove any homepages that are in violation of our terms and conditions. Members will be held legally responsible for the contents of their web pages for, but not limited to use of copyrighted material without the permission of the author or posting material considered indecent for minors. The use of UcoZ homepages for illegal purposes is strictly forbidden and the homepage will be removed without notice.

UcoZ membership will be revoked if any of the following activities occur:
2. Warez or Software Piracy related
3. Music Piracy Related
4. Hacking Related
5. Making available copyrighted software which has been "cracked" (e.g., copyright protection for the software has been removed)
6. Making available serial numbers for software which can be used to illegally validate or register software
7. Making available tools which can be used for no purpose other than "cracking" software
8. Spamming to promote your website
9. Anything related to illegal activity

You or UcoZ may terminate your Account at any time for any reason.

Sper ca v-ati lamurit in legatura cu subiectul asta, nu mai postatiu aiurea daca nu stiti despre ce este vorba.


La coltul unei case rotunde se auzi o impuscatura de cutit. Mortul cazu spanzurat.
 
StarGooseData: Marti, 30.September.2008, 16:18:51 | Mesaje # 13
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Eu am zis initial frumos ... dar se pare ca incercand sa fac un bine ... am fost luat la suturi ...

Cum am mai zis asta da dovada ca nu sa citit regulamentul ... si fiecare posteaza dupa ureke ...
sincer nu m-am uitat in regulamentu de la ucoz ... dar e de la sine inteles ca siteurile de hosting nu agreaza asa ceva .,..

Sper sa fie inteleasa treaba asta ... Terror stie ce zice si nu vorbeste din amintiri ci din lucruri documentate.

 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Jocuri » Stronghold Legends
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright RgK © 2024