· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: rgk  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Jocuri » Need For Speed Carbon
Need For Speed Carbon
S1Lv1uData: Luni, 29.September.2008, 10:51:05 | Mesaje # 1
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 27
Status: Offline
Nume Joc: Need for Speed Carbon

Scurta Descriere:

Need for Speed te trimite in cea mai periculoasa lume a adrenalinei si a vitezei pe strazile amenajate pentru cursele de masini.Tu si echipajul tau trebuie sa lupti pentru teritoriile tale si in acelasi timp riscand si castigand teriitoriile vecine.Cum politia intervine mereu lupta te trimite in zonele montane, unde reputatia si teritotiile pot fi pierdute la fiecare curba periculoasa.Need for Speed Carbon iti da posibilitatea de noi tuning-uri si customizari ale masinilor tale si a echipajului tau.
Reprezinta-ti echipajul si mandria in Need for Speed Carbon, noua revolutie a jocurilor cu masini.

Screenshots:

Parola Arhiva:

Code
www.movieloo.info

Download :

---
Fara piraterie, daca vrea vreunul linkuri de download pentru jocuri imi trimiteti un PM si va dau eu linkuri pentru aproape orice joc.
Ucoz isi asuma dreptul de a sterge fara o notificare prealabila orice forum si nu cred ca ati vrea sa se intample asta.
Daca nu pricepeti de voie buna ajungem la sanctiuni!




 
HackeruData: Luni, 29.September.2008, 15:05:43 | Mesaje # 2
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
Coae iati o viata...esti rupt de jocuri...


 
R3D_d0gData: Luni, 29.September.2008, 15:47:30 | Mesaje # 3
» Admin «
Grup: Moderator
Mesaje: 69
Status: Offline
e un joc plin de buguri .... NFS MW si NFS UNDEGROUND 1 RAMAN CELE MAI TARI


r3d_d0g92 >>> Id De steam
 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Jocuri » Need For Speed Carbon
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright RgK © 2024