· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: TerrorX-treme, levis  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Distractie/Diverse » muclessSSsss banat pe forumu` alora =))
muclessSSsss banat pe forumu` alora =))
besterData: Marti, 26.February.2008, 20:27:50 | Mesaje # 1
Administrator
Grup: Administrator
Mesaje: 115
Status: Offline
"domnul mucles are o pauza de 3 zile pe forum .. iar voi restu potoliti-va ca nu prea va vad bine o.O"

ca poate nu stii ce a scris Blade acolo... si tu..te gasisi cu cine sa te iei la cearta... cu frezati de 15 ani Farfy spaima manelelor <_<



 
ChuCkyData: Marti, 26.February.2008, 21:35:15 | Mesaje # 2
Administrator
Grup: Administrator
Mesaje: 90
Status: Offline
mai dai mah dreaq de suferinzi..am intrat pe serv 2 capatani ban...motiv camp :)) biggrin tu nu stii bestere ca acolo toti stiu de la instalat linux,adminmod pana la pgl ,prieteni cu sedan si cu gutza biggrin


 
mucles_ssData: Marti, 26.February.2008, 23:00:15 | Mesaje # 3
» Capitan «
Grup: Admin
Mesaje: 31
Status: Offline
Doamne ...ati vazut cum vorbea ala cu mine , parca eram varsu de la tara :)) daca , numai daca ar cadea pe mainile mele tampitu ala de copil , i-as rupe oasele:))...si blade le canta in struna ca ii accepta pe toti aia de clasa a 2 si a 5 pe forum si xxx pe srv ...si pe mine om serios, auzi ma baneaza 3 zile , pai in 3 zile ma insor, fac copil, dau si divort de nevasta:)) hai ca au devenit jenibili:P




Mesaj editat de mucles_ss - Marti, 26.February.2008, 23:01:14
 
besterData: Miercuri, 27.February.2008, 09:22:13 | Mesaje # 4
Administrator
Grup: Administrator
Mesaje: 115
Status: Offline
:)) mare caracter domne ! ..


 
NeTuData: Sambata, 15.March.2008, 23:15:33 | Mesaje # 5
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 13
Status: Offline
ce mare vrajeala ma eu sunt banat pe viatza akolo :)))
defapt pana o sa ajung acasa biggrin Accesul dumneavoastră în acest forum este blocat
Vă rugăm să contactaţi webmaster-ul sau administratorul pentru mai multe informaţii


original ma vad ca pe un aeroport NASA...zboara masa, zboara mata iti arde casa...
 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Distractie/Diverse » muclessSSsss banat pe forumu` alora =))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright RgK © 2024