· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: TerrorX-treme, levis  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » Este voie sau nu cu SILENT RUN... (sa stim...)
Este voie sau nu cu SILENT RUN...
HackeruData: Miercuri, 20.August.2008, 21:19:02 | Mesaje # 1
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
Pe unele servere am vzt k nu e voie...as vrea sa stiu daca pe acest server este permisa aceasta operatiune inainte de a ma trezi cu kick/ban din acest motiv....

P.S..CKY daca poti sa pui un baner dala cu vot e si mai bine.... booze booze respect respect



 
ChuCkyData: Miercuri, 20.August.2008, 23:04:43 | Mesaje # 2
Administrator
Grup: Administrator
Mesaje: 90
Status: Offline
nu evoie cu asa ceva pe intercon


 
HackeruData: Miercuri, 20.August.2008, 23:14:33 | Mesaje # 3
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
Poi CKY in meciurile de PGL am vzt k este permis...de ce acolo mere si aici nu???...nu vreau sa supar pe nimeni... booze booze respect respect


 
@l4aData: Joi, 21.August.2008, 08:46:26 | Mesaje # 4
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 16
Status: Offline
aia folosesc modele ma si in modele ai silent run nuj ce sa zic orikum unii kiar dak au sunet nu stiu cum se aude bmb =)))

SunT MuMoS sI Ma MaI FaC
 
lapureData: Joi, 21.August.2008, 13:59:05 | Mesaje # 5
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 73
Status: Offline
nush de ce ar fi interzis ... daca jocul permite acest lucru :-??.bine cel cu script in cfg e cam aiurea ... dar si eu fac din scroll si ctrl si tot se aude :-j ,ai un anumit avantaj cand iesi de pe colt ca te cam rateaza :)) cam atata tot ... in rest cine zice ca nu se mai aud pasii ,sa mai invete wink

Hai sal !


 
LuPaData: Joi, 21.August.2008, 16:52:21 | Mesaje # 6
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 13
Status: Offline
Singuri kare stie sa fak silent run ..din ctrl si scrool ..este LogitecH !!!!! !!! respect respect killed

C1ne are ...aRe....C1ne n`are...naRe !!!
 
ZdRData: Joi, 21.August.2008, 17:12:55 | Mesaje # 7
» Caporal «
Grup: Utilizator
Mesaje: 35
Status: Offline
Frate silent run il faci din scroll ...nu este nici 1 script ...si se aud pasi dar nu sti din ce parte ..te deruteaza

 
PacPacData: Joi, 21.August.2008, 18:39:53 | Mesaje # 8
» Sergent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 43
Status: Offline
Quote (lapure)
Singuri kare stie sa fak silent run ..din ctrl si scrool ..este LogitecH !!!!! !!! respect respect killed

Mama ei de limba romana wacko
no

in fine....nu numai logi stie...nu mi se pare asa de greau ;;) dar sunt contra biggrin


Cine-i harnic si munceste
Ori e prost ori nu gandeste,
Minte multa nu se cere
Sa fii prost sa ai putere!

Respecta si vei fi respectat !!!

 
StarGooseData: Vineri, 22.August.2008, 10:25:38 | Mesaje # 9
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Doamne cata discutie aiurea pentru orice prostie de avantaj fata de adversar....
Fratilor cand o sa jucati si voi un meci fara nici o modificare a jocului ???

Cred ca s-ar crapa ceru deasupra voastra de ati juca fara vreun script, cfg si alte prostii din astea

In fine ... fiecare cu treaba lui ... da prea multe discutii fara rost pentru niste chestii care nu se pot controla.

Sanatate si numai bine

 
HackeruData: Vineri, 22.August.2008, 17:28:54 | Mesaje # 10
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
Quote (PacPac)
Quote (lapure)
Singuri kare stie sa fak silent run ..din ctrl si scrool ..este LogitecH !!!!! !!! respect respect killed

Mama ei de limba romana

....vezi k nu ai dat QUOTE unde trebuie mah ANAGRAMATICALULE
booze booze respect respect



 
StarGooseData: Luni, 25.August.2008, 09:16:13 | Mesaje # 11
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
PacPac si Hackeru ... daca v-ati uita mai bine ..... LUPA a fost cel ce a scris ... nu il mai faceti cu ou si cu otet pe Lapure ... cititi mai cu atentie
 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » Este voie sau nu cu SILENT RUN... (sa stim...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright RgK © 2024