· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: rgk, TerrorX-treme  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Tutoriale » Software/Programare » Office 2003 - Word (Intrebare)
Office 2003 - Word
StarGooseData: Marti, 24.June.2008, 12:44:34 | Mesaje # 1
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Am io o intrebare mai serioasa ...
Am o problema de office ... 2003 ..cand se copiaza de pe un calc pe altu ... se modifica antetul ... de ce oare ??
Sa fie din cauza la setarile diferite la fiecare office in parte ??
Daca DA .... atunci cum pot seta mai multe calculatoare cu office ... sa aiba aceleasi setari la office ... ???

Rog raspunsuri cu seriozitate .. Multumesc

Mesaj editat de StarGoose - Marti, 24.June.2008, 12:51:31
 
TerrorX-tremeData: Marti, 24.June.2008, 13:07:38 | Mesaje # 2
» Moderator «
Grup: Moderator
Mesaje: 97
Status: Offline
Cum adica se modifica? Fa un screenshot. Pagina trebuie sa ramana ca cea originala, headerul trebuie sa fie OK.

La coltul unei case rotunde se auzi o impuscatura de cutit. Mortul cazu spanzurat.
 
StarGooseData: Marti, 24.June.2008, 13:45:21 | Mesaje # 3
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Cred ca e problema de formatarea paginii /... diferita de la un utilizator la altul ....detaliez altadata ca trebuie sa plec acum .
 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Tutoriale » Software/Programare » Office 2003 - Word (Intrebare)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright RgK © 2024