· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
Forum moderator: rgk  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Muzica & Filme » Filmulete YouTube (Si altele de acelasi fel.)
Filmulete YouTube
TiEnData: Miercuri, 01.October.2008, 15:19:18 | Mesaje # 61
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 3
Status: Offline
E clar daca nu faceti diferenta dintre Fake si adevarat .. nici la categoria Buguri nu se poate pune =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
StarGooseData: Miercuri, 01.October.2008, 15:19:28 | Mesaje # 62
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
E plin de filmulete din astea pe youtube si nunumai cu asa zisi gameri cu aim on ...

Parerea mea ca marea majoritatea au aim si/sau wall ca nu ai cum sa tragi asa la distanta ... fara zoom ... doar poate daca faci cu marcher un x pe monitor
Am vazut si eu playeri ... dar aia faceai fastswhitch ... de pe pistol pe awp si trageau ... nu asa fara nimic pac pac awp zoomles si la o asa distanta.

Dar in fine ... iar fac eu pe desteptu ca sa ma bag si eu in discutii in care nu ar trebui sa ma bag ,,,

Sunt Habarnist in cs ... am un defect ... folosesc default ... plus 2 chestii modificate ... la taste...

Respect all

 
StarGooseData: Miercuri, 01.October.2008, 15:19:28 | Mesaje # 63
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Mai Mihai ... oi fi io ala cu coarne si coasa ... da nu duc pe nimeni pe alte lumi ... soooooooooooooo
.... relax ... take a deeep breath ..... .sleeep well ....rest in peace...

HAHAHA another joke

....

 
PuMaData: Miercuri, 01.October.2008, 15:19:28 | Mesaje # 64
» Caporal «
Grup: Utilizator
Mesaje: 39
Status: Offline
nu mere ma :)) ezact uita-te la bani si la timp...si la comentarii :)) ma refer la aia cu dust

si la aia cu nuke...cum a zis si ala in comentariu scrii in consola bind V disconnect si sari si dai V si gata :))






Mesaj editat de PuMa - Miercuri, 20.August.2008, 23:20:02
 
HackeruData: Miercuri, 01.October.2008, 15:19:38 | Mesaje # 65
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
Bah SK...termina cu vise dastea...tu si alde IGBY ce visati cs... cranky cranky respect tongue


 
logitechData: Miercuri, 01.October.2008, 15:19:48 | Mesaje # 66
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 3
Status: Offline
e fast zoom si ai nevoie de tinta pt awp asa numitu script pt awp e f.usor pui tinta and then dobule click

AzaD it's my name in real life
 
StarGooseData: Miercuri, 01.October.2008, 15:19:58 | Mesaje # 67
» Capitan «
Grup: Utilizator
Mesaje: 176
Status: Offline
Logitech posteaza nene niste detalii ca ma uimiti ce scripturi va bagati in cs ...
 
R3D_d0gData: Miercuri, 01.October.2008, 15:20:08 | Mesaje # 68
» Admin «
Grup: Moderator
Mesaje: 69
Status: Offline
aveam si eu tinta la AWP ... dra nu era SCRIPT .... era MODELS ... imi schimba tot awp wink ... daca ai scriptul demi-l si mie wink


r3d_d0g92 >>> Id De steam
 
TQPData: Miercuri, 01.October.2008, 15:20:18 | Mesaje # 69
Grup: Removed





misto ! happy
 
ZdRData: Miercuri, 01.October.2008, 15:20:28 | Mesaje # 70
» Caporal «
Grup: Utilizator
Mesaje: 35
Status: Offline
Am vazut si yo azi video asta..pai ala da ba zoom da nu observati k aia pe care ii omoara nu trag in el? aia stau k jaloanele

 
M1HA1Data: Miercuri, 01.October.2008, 15:20:38 | Mesaje # 71
» Plutonier «
Grup: Utilizator
Mesaje: 92
Status: Offline
Hakere comentariile tale sunt de prisos . App i-ati o viatza numai p hi5 si p youtube stai si app k era sa uit si Valy dar si ea poate fi numita o consola playstatyon deoarece este folosita d multi km sunt alea din magazinul Unirea (acest comentariu este un pamflet si trebuie luat ca atare ) :X

cs.intercon.ro luv this sever :X
 
HackeruData: Miercuri, 01.October.2008, 15:20:48 | Mesaje # 72
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
I don't want to row with an illiterate. dont dont ...THREAD CLOSED...


 
lapureData: Miercuri, 01.October.2008, 15:20:58 | Mesaje # 73
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 73
Status: Offline
=))))))))))))))) potoliti-va ma ...

on topic: Tre' sa ai PC bun...nu neaparat scripturi ...bine si nitel skill acolo :)) cat sa treci strada ;)....si cel mai mult INTUITIE :X

Scripturi de genu fast zoom ...sau fast swich...mai mult te incurca(stiu ca am incercat si eu cand eram mai mic :))=)) )


 
ChuCkyData: Miercuri, 01.October.2008, 15:21:08 | Mesaje # 74
Administrator
Grup: Administrator
Mesaje: 90
Status: Offline
fast swich sau fast zoom sau cum dracu ii zice il folosesc jumate din admini,sloturi si playerii de pe intercon ....dvl care joaca default awp/deagle si cred ca joaca de 10 ani awp si nu schimba arma asa repede ca zei astia mici...pe o harta de india va spun imediat care are kktul asta in cfg...se vede cu ochiul liber wink


 
bambooData: Miercuri, 01.October.2008, 15:21:18 | Mesaje # 75
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 9
Status: Offline
=))) LogiTech il da mai bine sa mor :)) wink

vLaD cs.intercon.ro
 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Muzica & Filme » Filmulete YouTube (Si altele de acelasi fel.)
Search:


Copyright RgK © 2024