· Forum · Inregistrare · Autentificare ·
Bine ai venit , Vizitator


     Forumul Serverului de Counter-Strike Intercon , este un forum destinat in principal jucatorilor de Counter-Strike si este forumul oficial al serverului Cs.Intercon.Ro ! Acest forum este dedicat discutiilor de orice gen legate de cel mai popular joc din Romania, poate si din lume.
| Mesaje · Membri · Reguli Forum · Cautare · RSS |
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: TerrorX-treme, levis  
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » lag ? (:-??)
lag ?
lapureData: Sambata, 16.August.2008, 19:07:39 | Mesaje # 1
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 73
Status: Offline
am si eu o intrebare : Parca era vorba ca mareste banda la Interconnect(parca asa se numeste firma de net) ,dar ce se intampla...ca am lag peste 50 constant...si doar pe intercon,pe care aveam 15-20 si chiar mai mic seara...

Sper sa fie doar o problema de timp.

Ms .Sal !


 
HackeruData: Duminica, 17.August.2008, 00:54:28 | Mesaje # 2
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 120
Status: Offline
Asa este...de fapt tot Expert Netul ( firma de net din Chirnogi ) avem lag...plz...CKY vb cu Birjaru sa rezolve problema k aici are de a face cu OAMENI k-lumea....
P.S. : LaPuRe sa pui bani de minge maine... booze booze haha haha respect respect



 
ChuCkyData: Duminica, 17.August.2008, 11:38:49 | Mesaje # 3
Administrator
Grup: Administrator
Mesaje: 90
Status: Offline
mda ...hai s ava lamuresc cu sta treaba cu lagul...serv are banda suficienta... ...insa este o problema...aveam 2 variante ori mai tineam serv inchis inca 2 sapt si ceva...ori ii dedeam drumul asa cu ipul asta...acum si serv si abonatii intercon fol acelasi ip...din cauza asta e lag...mai dureaza ceva timp in jur de 2 sapt pana primim ipul vechi inapoi...daca o s aintrati noaptea sa dimineata devreme o s avedeti ca nu aveti lag mai mult de 20...pe zi va dati seama ca toti abonatii interconect fac trafic,download etc...serv o s amearga bine...dar numai dupa ce vor fi rutate toate ip`urile...asa ca putina rabdare...


 
lapureData: Duminica, 17.August.2008, 12:10:07 | Mesaje # 4
» Locotenent «
Grup: Utilizator
Mesaje: 73
Status: Offline
E bine ca e doar o problema de timp biggrin .

Asa e, am intrat azi-noapte si aveam lag 5 :)).

Sal !


 
TerrorX-tremeData: Duminica, 17.August.2008, 12:16:12 | Mesaje # 5
» Moderator «
Grup: Moderator
Mesaje: 97
Status: Offline
Super! Abia astept sa reprimeasca sv IP-ul vechi

La coltul unei case rotunde se auzi o impuscatura de cutit. Mortul cazu spanzurat.
 
LuPaData: Luni, 18.August.2008, 00:57:08 | Mesaje # 6
» Soldat «
Grup: Utilizator
Mesaje: 13
Status: Offline
inca o saptamana :))) !!!

C1ne are ...aRe....C1ne n`are...naRe !!!
 
Cs.Intercon.Ro ~ Forum » Diverse » Discutii Libere » lag ? (:-??)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright RgK © 2024